May Madness Sprint Tri

Age Group Results

May 18, 2008


Results By Mattoon MultiSport (www.mattoonbeachtri.com)

Men: 0-12 13-15 16-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-65 66-69 70-75 76-79 80-84 85-99
Women: 0-12 13-15 16-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-65 66-69 70-75 76-79 80-84 85-99

Age Group

Overall Female Open Winners

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

8

Annette Jacobs

34

2

08:04.80

32:16/M

1

01:10.30

2

36:14.35

21.5mph

1

00:34.80

1

23:24.50

7:33/M

1:09:28.75

2

16

martha whitacre

51

1

07:21.55

29:24/M

2

01:20.65

3

36:21.20

21.5mph

2

00:41.65

2

25:29.85

8:13/M

1:11:14.90

3

21

Sydney McRae

41

3

08:18.15

33:12/M

3

01:23.50

1

36:01.30

21.7mph

3

00:51.55

3

25:38.95

8:16/M

1:12:13.45

 
Top

Female 16 to 19

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

29

Mandy King

17

1

07:22.15

29:28/M

1

01:14.90

1

40:26.00

19.3mph

1

00:26.45

1

25:30.70

8:14/M

1:15:00.20

2

54

Jessica Thompson

17

2

09:04.00

36:16/M

2

02:22.15

2

46:17.20

16.9mph

2

00:43.90

2

27:38.75

8:55/M

1:26:06.00

 
Top

Female 20 to 24

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

23

adrienne noel

24

2

08:25.65

33:40/M

1

01:37.85

1

37:49.10

20.6mph

3

00:51.10

1

24:05.05

7:46/M

1:12:48.75

2

44

Meg Shad

23

4

12:09.80

48:36/M

2

01:37.95

2

39:53.00

19.6mph

4

01:01.95

4

26:18.30

8:29/M

1:21:01.00

3

45

Kate Moon

23

3

08:31.30

34:04/M

3

01:52.65

3

44:47.40

17.4mph

1

00:19.70

2

25:56.20

8:22/M

1:21:27.25

4

48

Sarah Wells

24

1

06:21.20

25:24/M

4

02:51.15

4

47:55.35

16.3mph

2

00:30.90

3

25:58.40

8:23/M

1:23:37.00

 
Top

Female 25 to 29

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

58

Hollie Birkholz

29

1

09:13.05

36:52/M

2

02:55.20

1

44:28.65

17.5mph

1

01:13.50

1

29:53.10

9:38/M

1:27:43.50

2

70

Chrisy Tang

26

2

09:51.65

39:24/M

1

01:54.95

2

51:49.10

15.1mph

2

01:41.60

2

33:39.20

10:51/M

1:38:56.50

 
Top

Female 30 to 34

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

38

Denise Simon

31

5

11:53.55

47:32/M

1

01:26.35

1

39:47.90

19.6mph

5

01:33.20

2

24:39.75

7:57/M

1:19:20.75

2

53

Mandi Pollihan

30

3

11:29.85

45:56/M

6

04:48.40

3

43:31.25

17.9mph

6

02:37.70

1

23:37.25

7:37/M

1:26:04.45

3

56

Cynthia Duntz

33

1

10:56.90

43:44/M

2

02:29.30

2

43:07.45

18.1mph

3

01:10.70

5

29:47.20

9:36/M

1:27:31.55

4

67

Jill Grube

30

4

11:49.60

47:16/M

3

02:43.90

5

52:19.55

14.9mph

1

00:59.60

3

28:44.00

9:16/M

1:36:36.65

5

72

Julie Beaver

30

6

14:11.15

56:44/M

5

04:19.60

6

52:36.45

14.8mph

2

01:00.50

4

28:51.65

9:18/M

1:40:59.35

6

76

Jennifer Cutkomp

34

2

11:15.25

45:00/M

4

03:13.45

4

50:55.10

15.3mph

4

01:11.25

6

36:54.65

11:54/M

1:43:29.70

 
Top

Female 35 to 39

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

32

Susan Anderson

37

1

07:35.95

30:20/M

1

01:38.00

5

43:58.40

17.7mph

1

00:20.00

1

23:08.00

7:28/M

1:16:40.35

2

42

Lana Mett

39

5

12:06.20

48:24/M

2

01:38.25

1

38:43.95

20.1mph

4

01:09.20

3

26:53.50

8:40/M

1:20:31.10

3

43

Lynn Braun

35

4

10:53.75

43:32/M

3

01:59.60

2

40:32.35

19.2mph

2

00:49.20

2

26:31.05

8:33/M

1:20:45.95

4

57

Christine Brack

38

2

09:56.30

39:44/M

5

03:25.40

3

43:16.75

18.0mph

5

01:14.30

4

29:39.15

9:34/M

1:27:31.90

5

60

Kimberly Cessna

37

3

09:58.55

39:52/M

4

02:51.45

4

43:45.35

17.8mph

3

00:51.05

5

31:10.55

10:03/M

1:28:36.95

 
Top

Female 40 to 44

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

75

Colleen Davila

43

1

14:25.30

57:40/M

1

03:50.75

1

51:19.10

15.2mph

1

00:34.25

1

32:56.15

10:37/M

1:43:05.55

 
Top

Female 45 to 49

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

22

Kathy Wiesen

45

1

06:30.35

26:00/M

1

01:22.05

2

39:54.40

19.5mph

2

00:49.15

1

23:51.20

7:42/M

1:12:27.15

2

30

Tamara White

46

3

08:25.15

33:40/M

3

02:04.50

1

39:16.00

19.9mph

1

00:46.30

2

24:38.15

7:57/M

1:15:10.10

3

40

Karen Hand

48

2

08:01.55

32:04/M

2

01:34.05

3

41:10.75

18.9mph

3

01:06.35

3

27:52.00

8:59/M

1:19:44.70

4

78

Tove Ghent

45

4

14:27.25

57:48/M

4

04:36.15

4

1:02:54.10

12.4mph

4

02:56.70

4

40:18.50

13:00/M

2:05:12.70

 
Top

Overall Male Open Winners

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

1

Gavin Anderson

29

1

05:08.45

20:32/M

2

01:20.80

3

34:43.70

22.5mph

2

00:32.90

2

19:45.55

6:22/M

1:01:31.40

2

2

Thomas Gerlach

26

2

06:49.55

27:16/M

1

00:33.75

2

34:24.90

22.7mph

1

00:30.35

3

20:35.25

6:38/M

1:02:53.80

3

3

Duffy Smith

42

3

07:34.60

30:16/M

3

01:57.70

1

34:09.15

22.8mph

3

00:36.40

1

18:41.10

6:02/M

1:02:58.95

 
Top

Male 12-Under

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

69

Graham Clark

12

1

12:34.25

50:16/M

1

03:26.90

1

46:02.85

16.9mph

1

01:17.15

1

34:55.30

11:16/M

1:38:16.45

 
Top

Male 13-15

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

55

Blake Grinestaff

15

1

11:11.45

44:44/M

1

06:07.80

1

44:05.95

17.7mph

1

00:41.75

1

25:24.10

8:12/M

1:27:31.05

 
Top

Male 20-24

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

6

Corey Mason

20

1

06:01.65

24:04/M

2

01:34.15

1

38:32.65

20.2mph

1

00:40.10

1

22:23.75

7:13/M

1:09:12.30

2

26

Brett Stehl

23

2

07:50.20

31:20/M

1

01:16.70

2

42:20.45

18.4mph

2

00:42.95

2

22:33.45

7:16/M

1:14:43.75

3

52

Joel Thomas

21

3

11:07.80

44:28/M

3

05:21.65

3

44:53.70

17.4mph

3

00:43.50

3

23:50.30

7:41/M

1:25:56.95

 
Top

Male 25-29

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

9

Joel Cryder

28

3

07:31.35

30:04/M

4

02:19.05

1

36:36.40

21.3mph

4

00:49.65

1

22:26.45

7:14/M

1:09:42.90

2

15

Benjamin Morton

26

2

07:20.45

29:20/M

1

01:42.55

2

37:47.90

20.6mph

1

00:36.60

3

23:41.05

7:38/M

1:11:08.55

3

19

Andy Meyer

29

1

07:13.40

28:52/M

3

02:12.05

3

38:31.15

20.3mph

5

01:07.95

2

22:39.25

7:18/M

1:11:43.80

4

63

Thomas Calko

25

4

09:42.30

38:48/M

5

04:59.75

5

50:15.80

15.5mph

2

00:42.35

4

24:53.70

8:02/M

1:30:33.90

5

71

Adam Karcz

28

5

11:34.05

46:16/M

2

02:10.00

4

47:49.80

16.3mph

3

00:48.20

5

38:33.65

12:26/M

1:40:55.70

 
Top

Male 30-34

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

27

Chris Maeder

33

1

07:50.85

31:20/M

1

01:02.60

1

40:07.40

19.4mph

2

01:18.60

1

24:27.90

7:53/M

1:14:47.35

2

37

Jorge Lara

33

2

09:26.85

37:44/M

2

01:04.60

2

42:30.05

18.4mph

1

00:28.20

2

25:24.40

8:12/M

1:18:54.10

3

51

Justin Almli

33

3

11:13.35

44:52/M

3

02:24.15

3

42:36.75

18.3mph

3

01:27.60

3

27:18.35

8:48/M

1:25:00.20

 
Top

Male 35-39

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

4

Aaron Swallers

38

1

06:23.75

25:32/M

1

00:48.00

3

37:15.60

20.9mph

3

00:34.65

1

20:53.40

6:44/M

1:05:55.40

2

10

Ben Akins

39

8

08:23.75

33:32/M

5

01:21.80

1

35:20.30

22.1mph

7

00:48.80

5

23:57.40

7:44/M

1:09:52.05

3

13

Terry Mort

39

6

08:19.20

33:16/M

2

01:08.55

2

36:46.40

21.2mph

9

00:52.05

3

23:33.75

7:36/M

1:10:39.95

4

20

Jermy Anderson

38

3

07:04.35

28:16/M

3

01:18.20

4

37:56.20

20.6mph

4

00:34.95

8

25:00.10

8:04/M

1:11:53.80

5

24

Jens Tan

36

5

07:15.05

29:00/M

7

02:03.05

6

38:42.10

20.2mph

15

01:35.80

6

24:10.95

7:48/M

1:13:46.95

6

31

Rob Heckert

38

9

08:26.20

33:44/M

6

01:57.75

10

41:00.80

19.0mph

8

00:51.30

4

23:55.80

7:43/M

1:16:11.85

7

33

Ray Lewis

38

7

08:20.85

33:20/M

9

02:09.70

8

39:29.85

19.8mph

12

01:10.60

11

26:47.55

8:38/M

1:17:58.55

8

34

David Garthe

36

12

10:10.00

40:40/M

11

02:38.80

5

38:17.50

20.4mph

11

01:08.15

10

25:45.75

8:18/M

1:18:00.20

9

35

Charlie Velino

37

14

10:41.85

42:44/M

10

02:15.05

14

43:38.00

17.9mph

1

00:19.90

2

21:33.05

6:57/M

1:18:27.85

10

36

troy blankenship

38

15

11:06.40

44:24/M

8

02:06.00

9

40:20.05

19.3mph

6

00:45.80

7

24:12.25

7:48/M

1:18:30.50

11

41

Matthew Goers

35

13

10:12.60

40:48/M

12

03:11.05

7

39:29.15

19.8mph

16

01:41.85

9

25:11.80

8:07/M

1:19:46.45

12

46

Chris Barkoozis

36

4

07:06.50

28:24/M

14

03:28.25

13

42:58.60

18.2mph

2

00:30.45

13

27:52.85

8:59/M

1:21:56.65

13

47

John Brown

38

2

06:35.10

26:20/M

4

01:19.85

11

41:35.45

18.8mph

13

01:15.35

16

31:24.95

10:08/M

1:22:10.70

14

50

Ruben Aya-Welland

35

10

08:32.50

34:08/M

15

03:34.75

12

42:04.60

18.5mph

17

02:06.90

14

28:25.00

9:10/M

1:24:43.75

15

62

Jason Dotson

37

11

09:31.65

38:04/M

16

03:46.40

15

43:52.95

17.8mph

14

01:19.80

15

31:19.00

10:06/M

1:29:49.80

16

64

Azhar Shah

38

16

14:04.50

56:16/M

17

04:35.60

16

45:36.35

17.1mph

5

00:36.30

12

26:53.45

8:40/M

1:31:46.20

17

77

John Velino

38

17

14:33.75

58:12/M

13

03:20.25

17

56:26.95

13.8mph

10

01:04.90

17

39:05.90

12:36/M

1:54:31.75

 
Top

Male 40-44

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

5

Thomas Weber

44

3

07:22.75

29:28/M

1

01:22.95

2

36:24.10

21.4mph

1

00:50.65

1

21:29.35

6:56/M

1:07:29.80

2

11

phil shils

42

2

07:02.05

28:08/M

4

01:50.45

1

36:11.05

21.6mph

4

01:14.20

3

23:40.50

7:38/M

1:09:58.25

3

12

David Warnsman

43

1

06:40.20

26:40/M

2

01:25.15

3

37:38.50

20.7mph

2

00:53.65

2

23:38.20

7:37/M

1:10:15.70

4

59

Brian Woodland

40

5

12:11.90

48:44/M

6

03:00.35

6

47:14.60

16.5mph

3

01:01.35

4

24:54.10

8:02/M

1:28:22.30

5

61

jack scriber

41

6

12:15.55

49:00/M

5

02:41.40

4

40:53.05

19.1mph

6

01:45.45

5

31:32.50

10:10/M

1:29:07.95

6

73

John Long

41

4

11:09.25

44:36/M

3

01:38.15

5

45:36.45

17.1mph

5

01:29.50

6

41:25.80

13:22/M

1:41:19.15

 
Top

Male 45-49

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

17

Joel Arnold

45

1

06:55.15

27:40/M

1

00:54.40

1

38:00.95

20.5mph

2

01:10.20

1

24:32.85

7:55/M

1:11:33.55

2

49

James Klingensmith

49

2

08:34.15

34:16/M

2

03:10.95

2

41:28.25

18.8mph

1

01:06.60

2

30:15.00

9:45/M

1:24:34.95

3

74

Steve Guess

46

3

10:43.85

42:52/M

3

04:08.50

3

49:56.55

15.6mph

3

01:57.50

3

35:40.80

11:30/M

1:42:27.20

 
Top

Male 50-54

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

7

Dennis Noel

52

3

09:34.55

38:16/M

1

01:04.45

1

34:18.65

22.7mph

1

00:49.20

3

23:32.50

7:35/M

1:09:19.35

2

14

David McGrady

51

2

09:29.25

37:56/M

2

01:13.75

4

36:35.10

21.3mph

3

01:03.30

2

22:42.15

7:19/M

1:11:03.55

3

18

Stuart Cummins

50

1

08:54.85

35:36/M

3

01:19.10

2

34:52.00

22.4mph

2

00:49.30

4

25:44.95

8:18/M

1:11:40.20

4

25

CHARLES BUSWELL

51

4

11:46.70

47:04/M

4

02:24.25

3

35:57.25

21.7mph

5

01:26.50

1

22:32.20

7:16/M

1:14:06.90

5

65

Dave Magers

52

5

11:47.55

47:08/M

5

02:52.30

5

37:41.60

20.7mph

4

01:22.05

5

39:48.60

12:50/M

1:33:32.10

 
Top

Male 55-59

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

28

William Burger

56

1

08:32.00

34:08/M

1

01:50.70

1

34:32.55

22.6mph

2

01:17.55

2

28:45.10

9:16/M

1:14:57.90

2

39

wallace davidson

55

2

10:39.95

42:36/M

2

01:56.15

2

40:47.85

19.1mph

1

00:43.40

1

25:23.15

8:11/M

1:19:30.50

 
Top

Male 60-65

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

68

rick bender

60

1

08:22.90

33:28/M

1

03:11.80

1

48:20.60

16.1mph

1

01:18.25

1

36:30.40

11:46/M

1:37:43.95

 
Top

Male 76 to 79

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

66

Andy Marcec

77

1

11:43.15

46:52/M

1

03:57.25

1

45:08.40

17.3mph

1

01:28.00

1

31:15.90

10:05/M

1:33:32.70

 

Clydesdale

Top

Male 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

1

Ed Hoffman

45

2

09:22.00

37:28/M

3

02:43.70

1

36:49.05

21.2mph

3

01:14.05

2

27:03.60

8:44/M

1:17:12.40

2

2

Terry Harmon

36

1

09:01.15

36:04/M

1

01:51.00

4

41:03.25

19.0mph

1

00:42.95

1

26:17.45

8:29/M

1:18:55.80

3

3

Shaun Cook

34

3

10:30.80

42:00/M

4

03:01.50

2

39:34.40

19.7mph

4

01:14.15

4

29:30.50

9:31/M

1:23:51.35

4

4

David Clark

42

4

12:31.35

50:04/M

2

02:24.30

3

39:39.35

19.7mph

2

01:06.90

3

28:32.85

9:12/M

1:24:14.75

 

Athena

Top

Female 0-99

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

1

Sarah Low

27

2

11:41.90

46:44/M

1

01:50.75

2

41:52.90

18.6mph

2

01:18.85

1

27:32.60

8:53/M

1:24:17.00

2

2

Caroline Cox

29

1

09:44.00

38:56/M

2

01:54.85

1

41:52.55

18.6mph

1

01:12.40

2

30:08.20

9:43/M

1:24:52.00

 

Team

Top

Female 99 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

1

Nancy Alexander

42

1

08:24.95

33:36/M

1

01:47.65

1

39:46.05

19.6mph

1

00:16.35

1

21:11.50

6:50/M

1:11:26.50

 
Top

Male 99 and under

 

Overall

 

------- Swim -------

------- T1 -------

------- Bike -------

------- T2 -------

------- Run -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

2

Team JOHNSON

58

1

14:00.10

56:00/M

1

00:44.00

1

58:17.25

13.4mph

1

00:27.20

1

33:26.35

10:47/M

1:46:54.90